Kaq të bukur djali dhe vajza e Afërdita Paqarades

Mediale Vip

Kaq të bukur djali dhe vajza e Afërdita Paqarades

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 21:48
Afërdita Paqarada

“Missi” i parë i Kosovës po vazhdon ti shijoj shëtitë në vende të ndryshme të botës dhe të shprendaj foto nga këto eskperienca.

Afërdita Paqarada po kënaqet pafundësisht dhe eksperiencat e saj të mahnitshme po i përcjellin edhe ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka treguar se aventura e radhës është me dy fëmijët e saj, tashmë të rritur dhe mjaftë të pashëm.

Ndryshe, Afërdita edhe më tej po duket si vajzë e re, në top formë fizike dhe me stil të admirueshëm.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat