Olsa, shoqja e Borës i reagon ashpër Donaldit

Mediale Vip

Olsa, shoqja e Borës i reagon ashpër Donaldit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 08:42
Bora dhe Olsa

Në dramën e Donaldit dhe Beatrix, Bora po qëndron e heshtur.

I vetmi veprim që ajo bëri ishte largimi i varëses dhuratë nga Donaldi.

Por janë shoqet e saj që po reagojnë dhe jo vetëm Semi. Fjalën e saj e ka dhënë edhe Olsa, një prej bashkëpunëtoreve më të ngushta, autore e programit “Përputhen”.

Në mesnatë, ajo ka bërë dy reagime që haptazi duken si përgjigje ndaj Donaldit.

Në të parin ajo shprehet:

“Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dobët, të pasigurtë dhe të papjekur e bëjnë këtë gjë”

I dyti postim duket se ka të bëjë me Borën.

“Ajo është e veshur me fuqi, dinjitet dhe qesh pa frikën e asaj që rezervon e ardhmja”

Si shoqe e ngushtë, Olsa me këto dy postime e bëri të veten. 

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat