Katër këshillat e vetme që Lori Hoxha do ia jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Mediale Vip

Katër këshillat e vetme që Lori Hoxha do ia jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:06
Lori Hoxha

Shpeshherë, Lori Hoxha realizon pyetje përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram.

Është kjo mënyra e saj për të qëndruar sa më shumë afër ndjekësve të saj shumë besnikë.

Mbrëmjen e sotme Lori thjesht u është përgjigjur ndjekësve të saj rreth kurioziteteve të tyre, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë. Kështu, dikush e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

"Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit
Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë
Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë
Mos bëj më shumë tatuazhe.
Por, këto këshilla mund të ju vlejnë për të gjithë jetën jo vetëm për moshën e adoleshencës!"

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat