U operua me sukses, Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin

Mediale Vip

U operua me sukses, Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 18:56
Fifi

Aktorja e mirënjohur dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka përfunduar me sukses operacionin, pasi njoftoi se i ishte rikthyer tumori në tru. Të shumta kanë qenë reagimet në rrjet dhe personat që e kanë mbështetur.

I dashuri i saj pas përfundimit të operacionit shkroi:"Faleminderit Zot."

Së fundmi edhe Fifi e ka mbështetur Matoshin dhe thotë se po pret me padurim ta takojë.

Me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram Fifi ka zgjedhur fjalët më të mira për Matoshin, duke iu referuar si njeriu më i guximshëm që e ka njohur.

"O jeta jem, oj energji e pastër. Kom t'u maru met përqaf e met merr erë. O njeri ma i fortë e ma e guximshme që e kom njoftë najherë. Jom tut prit me zell e dashni kur të kthehesh, me bo muhabet plot se kemi shumë me fol, plus më duhen këshillat e tua. Oj aktorjma jem e preferume që ma ngjeth mishin sa herë të shoh. Të dua, të d ua shumë," shkruan Fifi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat