Iliri ngacmon Beniadën: Kujdes silikonin

Mediale Vip

Iliri ngacmon Beniadën: Kujdes silikonin

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:07
Big Brother Vip

Ilirit i është ngarkuar një mision nga “Vëllai i Madh”. 

Ai duhet që të provokojë disa nga banorët në mënyrat nga më të ndryshmet.

Këtë mbasdite, “gjahu” i tij ishte Beniada.

Ai i tha asaj në formë këshille që të kishte kujdes me silikonin e gjoksit të saj.

Ky ngacmim u prit mirë nga ana tjetër dhe kaloi me humor por nuk dihet nëse ka lënë ndonjë gjurmë hidhërimi tek modelja.

Nga ana tjetër Iliri vazhdon të mendojë skenaret për të vënë në vështirësi të tjerë banorë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat