Banorët e pyesin se a është puthur me Donaldin, përgjigjet Beatrix

Mediale Vip

Banorët e pyesin se a është puthur me Donaldin, përgjigjet Beatrix

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 22:06
Beatrix

Pas mbrëmjes së kaluar edhe banorët kanë filluar ti ngacmojnë Donaldin dhe Beatrix.

Ishte Sara ajo që ia bëri një pyetje Beatrixit dhe kjo e fundit u ndje edhe pak në siklet.

Sara e ka pyetur Beatrixin se a janë puthur me Donaldin. Ndërkohë këngëtarja Beatrix Ramosaj është përgjigjur; Jo jemi duke e shijuar momentin.

Mbrëmë Donaldi dhe Beatrixi kanë deklaruar se pëlqejnë njëri tjetrin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat