Rina Balaj shfaqet sensuale në imazhet e saj të fundit

Mediale Vip

Rina Balaj shfaqet sensuale në imazhet e saj të fundit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:18
Rina Balaj

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të për imazhet e saj të cilat ajo i publikon.

Ajo gjithmonë merr vëmendje me imazhet e saj sidomos me ato me bikini.

E së fundi ka publikuar disa imazhe ku shihet shumë e ëmbël.

E veshur me një palë xhinse dhe një jelek të kombinuara ajo shfaq format e saj trupore tepër seksi.

Flokët e gjata po i shkojnë aq bukur sa që po duket si një kukull prej vërteti.

Rina është në lidhje me këngëtarin grek Sin Boy.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat