Vedati i “Stupcave” në mesin e aktorëve më të mirë turq, paralajmëron projektin e madh filmik

Mediale Vip

Vedati i “Stupcave” në mesin e aktorëve më të mirë turq, paralajmëron projektin e madh filmik

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 00:16
Vedat Bajrami

Aktori Vedat Bajrami duket se do të thyejë barrierat dhe do jetë pjesë e një filmi turk.

Ai këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, në llogarinë e tij zyrtare.

Bajrami postoi një fotografi ku shihet me disa nga aktorët më të njohur në Turqi. Aktori i grupi ‘Stupcat’ ka treguar se emri i filmit do jetë ‘Elif Ana’.

Vedati është njëri nga aktorët më të mirë dhe më të njohur kosovar. Skeqet e tij gjithmonë kanë marr vëmendje nga publiku dhe janë pëlqyer shumë.

Aktori duket se është gati ta bëjë hapin tjetër në karrierë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat