Thjeshtësia Edonën e bën të duket e përkryer

Mediale Vip

Thjeshtësia Edonën e bën të duket e përkryer

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 15:37
Edona Llalloshi

Edona Llalloshi mbetët një emër që në çdo aspekt dallohet me përkushtimin që ka në punë dhe në jetën private.

Ajo në shumë raste qëndron në krye të medieve rozë, duke publikuar gjithmonë imazhe të mrekullueshme.

Këtë herë, këngëtarja duket perfektë me thjeshtësinë e saj.

Po ashtu, edhe në profesionin që ka çdo herë dallohet me këngët që publikon.

Mendoni edhe ju kështu?

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat