Natë romantike/ Një puthje shkëmbehet edhe mes Sarës me Pajtimit

Mediale Vip

Natë romantike/ Një puthje shkëmbehet edhe mes Sarës me Pajtimit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 00:26
PM dhe Sarah

E dimë që prej ditësh nuk keni asnjë tjetër në mendje përveç Donaldit dhe Beatrix, por pak javë më parë PM dhe Sarah ishin në qendër të vëmendjes. Pas shumë flirtesh, bogerja i dhuroi Pajtimit puthjen e parë në buzë.

Mirëpo, ajo që kunfuzoi publikun ishte deklarata e PM gjatë spektaklit atë javë, kur tha se nuk do që të lidhet brenda shtëpisë.

Që prej asaj nate, raporti mes tyre ka qenë i ndërlikuar dhe me ulje-ngritje. Ata shpesh kanë debatuar ashpër dhe kanë bërë deklarata të forta, duke thënë për shembull se nuk do puthen më. Por nuk thonë kot se fjalë i mirë era.

“Dashuria” që po shpërndajnë Donaldi dhe Beatrix ka “infektuar” edhe çiftin Sarah-PM dhe mbrëmjen e sotme gjatë dasmës së improvizuar të këtyre të parëve Pajtimi i ka kthyer puthjen në buzë Sarah. Videoja po bëhet virale dhe ky veprim u pëlqye shumë nga ndjekësit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat