Martohet Kejvina Kthella?

Mediale Vip

Martohet Kejvina Kthella?

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:48
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga vajzat e famshme shqiptare më të ndjekura në Instagram. Ajo është shumë aktive, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi, modelja i ka befasuar të gjithë, pasi ka ndarë një video, ku ka treguar një unazë që mban në gisht duke iu referuar si unaza e martesës.

“E martuar”, ka shkruar ajo krahas videos, duke bërë që të gjithë të nisin nga aludimet.

Nuk dihet nëse kjo është një shaka e bukuroshes, apo i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat