Donaldi flet për Semin

Mediale Vip

Donaldi flet për Semin

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:57
BIG Brother VIP Albania

Mbrëmjen e djeshme teksa po bisedonin Antonela e pyet Donaldin në lidhje me Semin.

“Si po ndihesh pa Semin këtu”?-e pyeti Antonela.

“Mua me thënë të drejtën më vjen shumë keq për të se e di sa e donte të ishte këtu,e di çfarë vajze është”,-tha Donaldi.

“Duket se ajo e ka zemrën dhe shpirtin e mirë.Shumë herë mund të jet keqkuptuar nga banorët e tjerë në lidhje më marrëdhënien që ju keni pasur”,-tha Antonela.

“Ndjehemi mirë që ajo nuk është këtu tani se e dija që do të ndihej në shumë siklet,”-tha Donaldi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat