Çka i tha Romeo për Donaldin dhe Beatrixin? Tregon Kledi

Mediale Vip

Çka i tha Romeo për Donaldin dhe Beatrixin? Tregon Kledi

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 15:12
Beatrix Ramosaj, Donaldi dhe Bora

Afirmiteti i Donaldit dhe Beatrixës është tema më e përfolur e momentit.

Në fillim kur Donaldi veç se ishte pjesë e Big Brother Vip ishte shprehur se ka hyrë i vetëm dhe kështu do të dalë.

Por gjithçka ndryshoi me ardhjen në shtëpi të këngëtares së njohur Beatrix Ramosaj, e cila rrezikoi raportin e Donaldit me Borën.

Kujtojmë se javë më parë Donaldi ishte takuar me Borën ku shkëmbyen puthje dhe e kishin lënë të saqroheshin posa të dilnin jashtë.

Por ai moment siç duket nuk do të ndodh kurrë, pasi që Donaldi nuk u përmbajt dhe iu hodh në krahë Trixës.

Në lidhje me këtë situatë mjaft konfuz është edhe vëllai i tij binjak Romeo.

Se është konfuz e ka zbuluar Kledi gjatë një bisede live mes tij, Arditit, Balinës dhe Anaidit. Gjersa diskutonin situatën Kledi tha se edhe Romeo nuk di çfarë të thotë.

“Romeo është konfuz vetë, nuk di çfarë të thotë. Ai ka thënë se Donaldi nuk e dëgjon njeri, dhe se ai po luan lojën e vetë atje brenda dhe nuk kam pse t’i them asgjë”, është shprehur Kledi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat