Puthja mes Beatrix dhe Donaldit, reagimi i Arjolës po bën xhiron e rrjetit

Mediale Vip

Puthja mes Beatrix dhe Donaldit, reagimi i Arjolës po bën xhiron e rrjetit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 17:03
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Puthja e mes Beatrix dhe Donaldit, mezi pritej jo vetëm nga fansat, por edhe nga banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dyshja, shkëmbeu një puthje të zjarrtë teksa ndodheshin në dasmën e improvizuar, e ku ata, ishin dhëndri dhe nusja.

Por, gjatë këtij momenti, aktorja Arjola Demiraj, ka mbuluar sytë, kuptohet në formën e një shakaje.

Ky moment është fiksuar nga kamerat dhe është shpërndarë gjerësisht në rrjet.

Sakaq, vlen të përmendet se Donaldi dhe Beatrix shprehën pëlqimin për njëri-tjetrin disa ditë më parë, ku deklaruan se ndihen shumë mirë bashkë dhe janë pro nisjes së një romance.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Pamjet KËTU

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat