Bora, Donaldi apo Beatrix? Luana Vjollca e tha fjalën e saj

Mediale Vip

Bora, Donaldi apo Beatrix? Luana Vjollca e tha fjalën e saj

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:05
Luana Vjollca

Luana Vjollca është shkëputur prej disa muajsh nga ekrani për t’ju përkushtuar një projekti personal.

Së fundmi, moderatorja ka zbuluar se ka udhëtuar drejt Zvicrës. Nga Cyrihu, Luana ka publikuar disa foto ku shijon dhe borën e parë për këtë vit.

Por mbishkrimi krahas fotove ishte ajo që tërhoqi vëmendjen. “Me Borën”, ka shkruar Luana shoqëruar me një zemër. Ky mesazh është parë si një reagim lidhur me situatën e krijuar me Donaldin, Beatrixin dhe Bora Zemanin.

Donaldi dhe Beatrix kanë nisur një lidhje brenda shtëpisë së BB VIP, gjë që është kritikuar shumë për faktin se aktori i humorit i shprehu dashurinë moderatores Zemani ndërsa i dhuroi dhe varësen e tij për 3 vjetorin e njohjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat