Vjen reagimi i Fifit nga futjes së Big Mama në “Big Brother Vip”

Mediale Vip

Vjen reagimi i Fifit nga futjes së Big Mama në “Big Brother Vip”

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 09:35
Fifi dhe Big Mama

Banorja më e re e shtëpisë së “Big Brother Vip” është Big Mama.

Me të hyrë në shtëpi, këngëtarja ngjalli reagime të ndryshme tek shumë fytyra publike.

Së fundi, Fifi postoi një foto të Big Mamës ku i’a shprehi dashurinë dhe i dha një mesazh.

“Të dua Besianë, e hallakatmi krejt”, shkroi Fifi teksa u shpreh se asgjë nuk ishte ajo çfarë do të jetë Big Mama.

Image
Fotografia e publikuar nga Fifi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat