Kush është “beba” e Borës

Mediale Vip

Kush është “beba” e Borës

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 19:59
Bora Zemani

Bora Zamani ka zbuluar se ku është Semi, e cila mungoi të premten në spektaklin e Big Brother Albania VIP 

Bora Zamani ka filluar që të jetë aktive në rrjetet sociale. 

Moderatorja shqiptare, e cila ka qenë e përfolur në të gjitha mediat shqiptare, sidomos pas lidhjes se ish të dashurit të saj Donalld Veshaj në shtëpi me Beatrix Ramosaj, është shfaqur duke mbajtur në kraharor këngëtaren Semi Jupaj, e cila para dy jave u largua nga shtëpia. 

“Me nje beb te vockel fareeee ”, ka shkruar Bora. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Kujtojmë se gjatë kohës sa ishte Semi në shtëpi, Donalldi nuk kishte krijuar asnjë lidhje dhe pas largimit të saj ai filloi lidhjen e tij me Beatrix Ramosaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat