Pak ditë pas ndarjes së nga jeta të Hueyda El Saied/ Partneri dhe djali prekin me fjalët

Mediale Vip

Pak ditë pas ndarjes së nga jeta të Hueyda El Saied/ Partneri dhe djali prekin me fjalët

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 08:52
Hueyda El Saied me djalin dhe partnerin

Pak ditë pas ndarjes tragjike nga jeta të Hueyda El Saied, ka ardhur një reagim nga partneri i saj, Thierry.

Nëpërmjet një postimi në profilin e balerinës, ai ka falenderuar në emër të tij dhe djalit Gabriel, mirënjohje për të gjithë ata që iu kanë qëndruar afër në këto momente të vështira.

Në letër Thierry shkruan se Hueyda do u mungojë shumë.

Ai e falenderon artisten për dhuratën që i bëri, Gabrielin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat