‘Ha, dh*, i fusin një të puthur, një të lëpirë…’/ Nxehet Sabiani: Qenka bukur të jesh parazit, reagon Beatrix

Mediale Vip

‘Ha, dh*, i fusin një të puthur, një të lëpirë…’/ Nxehet Sabiani: Qenka bukur të jesh parazit, reagon Beatrix

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 09:17
Donaldi, Beatrix dhe Sabiani

Teksa banorët ishin mbledhur në oborr, Sabiani mbrëmjen e djeshme u shpreh i inatosur që në “Big Brother” ka disa banorë që sillen si ‘parazitë’.

"Janë në modë parazitët, është e çuditshme. Qenka bukur të jesh parazit. Ha, dh*, pi cigare, këputi ndonjë të puthur, ndonjë të lëpirë edhe je në rregull, iku Big Brotheri”, tha Sabiani, deklaratë e cila nuk u prit mirë nga Beatrix.

“Ke ndonjë ide se çfarë mund të bëjmë tjetër përveçse të puthemi?”, e pyeti Beatrix ndërsa Donaldi e tërhoqi nga vetja duke i lënë të kuptonte që s’duhej të fliste.

“Më djeg se po puthem vetë”, tha Beatrix teksa Donaldi ia mbylli gojën me dorë.

Beatrix për inat të Sabianit e puthi dhe njëherë Donaldin. “Ç’të bëj tjetër unë, ose do puthem, ose do lëshoj qime në tokë”, tha Beatrix teksa Iliri po pastronte dyshemenë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat