Beatrix u drejtohet banorëve: “Momenti im erdhi tani, kështu që më lejoni ta jetoj”

Mediale Vip

Beatrix u drejtohet banorëve: “Momenti im erdhi tani, kështu që më lejoni ta jetoj”

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 11:10
Donaldi dhe Beatrix

Beatrix iu ka bërë një kërkesë banorëve në Big Brother Vip.

Beatrix për herë të parë ka reaguar aty brenda në shtëpi.

Teksa banorët po diskutonin në oborrin e shtëpisë në debat është përfshirë edhe Trixa ku i kthen përgjigje Sabianit.

“Momenti im erdhi tani, kështu që më lejoni ta jetoj”, ka thënë këngëtarja Ramosaj e cila ka bërë lëmsh një shqiptari.

Siç duket nga biseda e tyre fjala ishte për lidhjen e saj me Donaldin të cilën e filluan edhe duke e ditur se Bora po e pret jashtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat