Ed Sheeran për pak e vrau Elton John në xhirime

Mediale Vip

Ed Sheeran për pak e vrau Elton John në xhirime

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 16:16
Ed Sheeran, Elton John

Ed Sheeran dhe Elton John publikuan pak ditë më parë këngën e tyre të Krishtlindjeve, por jo çdo gjë ka shkuar në mënyrë perfekte në xhirimet e klipit. Këngëtari i hitit “Shape of you” ka treguar për Zane Lowe të Apple Music se Elton John për pak u vra gjatë xhirimeve.

“Ne sapo xhiruam një video muzikore për Krishtlindje. Unë pak sa nuk e vrava me një zile. Në video, ka pamjet e … Unë isha veshur si një lloj Santa Claus seksi dhe i jap një dhuratë, por dhurata kishte një zile të madhe metalike sipër saj. I tregova pamjet e saj sot sepse ne e ngadalësuam dhe zilja i kaloi sipër kokës dhe për pak e vrau”, tregoi Ed.

“O Zot, tmerri që kaloi nëpër trupin tim kur fluturonte në ajër. Ne kemi bërë parodi të gjitha videot e shkëlqyera muzikore britanike që erdhën në Krishtlindje”, vazhdoi këngëtari.

Më tej ai ka treguar se të dy do i ndajnë fitimet e këngës së tyre të re dhe planifikojnë t’i dhurojnë ato për kauza që kanë një vend të veçantë në zemrat e tyre.

Për 74-vjeçarin me shumë mundësi do të jetë Fondacioni i tij Elton John AIDS, i cili u themelua në vitin 1992 dhe është i përkushtuar për t’i dhënë fund epidemisë së AIDS-it në mbarë botën. Ndërkohë, Sheeran tha se do t’i dhurojë fitimet përmes Fondacionit të tij të Muzikës Ed Sheeran Suffolk, i cili ndihmon fëmijët vendas nën moshën 18 vjeç të kenë akses në instrumente dhe/ose mësime muzike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat