Donaldi dhe Trixa fusin në sherr Sarën me Dj PM!

Mediale Vip

Donaldi dhe Trixa fusin në sherr Sarën me Dj PM!

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 18:34
Sarah, Dj PM

Nuk ka ende qetësi në marrëdhënien e  Sarës me Dj PM, e cila vazhdon të kettë luhatje, keqkuptime e hatërmbjetje.

Shkak për mosmarrëveshjen e fundit është bërë fakti që  Pajtimi nuk e ka pritur mirë një pohim të Sarës, ndëesa asaj nuk i pëlqeu një krahasim i tij.

PM tha se do donte që ata të ishin më shumë si Beatrix dhe Donaldi, por këtë, Sara nuk e pranoi.

“Më vjen keq që ty të paska qëlluar femra e gabuar”, i tha ajo.

Pajtimi reagoi i revoltuar. “S’ka faj PM jo. Se kur bën shaka PM duhet t’i pranosh të gjitha, t’i mbash në krahë. Ndërsa, kur bëj shaka unë qenkan shumë të rënda dhe sidomos kur shakatë e mia kanë të bëjnë me një mashkull. Dhe këtu pastaj fillojmë dhe me krahasimet. Po e kam thënë njëherë, e thashë tani dhe po e ripërsëris: më vjen keq që PM ka shprehur interes para se të hynte për mua dhe kur hyri këtu brenda ngeci me mua".

"Më vjen shumë keq”, u shpreh Sara.

Ajo vazhdoi duke thënë se “po të pëlqeu marrëdhënie e Trixës me Donaldin ik rri me këto të dy. Ngjituni të tre”!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat