“Kujdes se mos të lëpin edhe ty Beatrixa”, komenti epik nga ndjekësja drejtuar Romeo

Mediale Vip

“Kujdes se mos të lëpin edhe ty Beatrixa”, komenti epik nga ndjekësja drejtuar Romeo

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 20:04
Romeo

Sonte Romeo Veshaj, vëllai i Donaldit do të futet në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Ani pse produksioni nuk ka dhënë detaje se çfarë realisht do të ndodhë, ata kanë bërë me dije se ai sonte do të ndërrohet me Donaldin, dhe se mbetet të shihet nëse banorët do ta njohin.

Në Instagram, Romeo ka publikuar një fotografi me Romeon derisa ka shkruar se me zor po e pret takimin me të.

Por, një ndjekëse ka bërë komentin epik drejtuar Donaldit, duke e lidhur me Beatrixën.

“Kujdes vëlla se po të lëpin dhe ty zgara”, ka qenë komenti i një ndjekëse për Romeon.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat