Romeo ngacmon mbesën e Nishanit kur hyn në shtëpi

Mediale Vip

Romeo ngacmon mbesën e Nishanit kur hyn në shtëpi

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 00:57
Romeo, Beniada

Vëllai binjak i Donaldit, Romeo, hyri sonte në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Pasi u çmall me të në dhomën e surprizave, Romeo veshi rrobat e Donaldit dhe shkoi pranë banorëve.

Ata u habitën kur e panë por nuk reaguan. Më vonë, Einxhel u bind dhe tha se ai është Romeo.

Në një letër që i ka dërguar më herët, Romeo i shkruante Donaldit edhe për Beniadën, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë të mirë”.

Sonte ai kishte mundësinë ta bënte vetë këtë gjë. Teksa e përqafoi, e komplimentoi modelen dhe kur po ikte i tha se për çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat