“Ka punuar prostitutë në Itali”, Antonela komenton deklaratën

Mediale Vip

“Ka punuar prostitutë në Itali”, Antonela komenton deklaratën

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 11:05
Antonela

Ajo bëri një sqarim në shtëpinë e famshme në Shqipëri.

Derisa po bisedonte me Beniadën, Antonela debatoi për jetën e saj private.

Kujtojmë se, muaj më parë ka qarkulluar thashethemi në media rozë se ish-konkurrentja e “Përputhen”  ka punuar prostitutë në Itali.

Megjithatë, ajo e mohoi këtë gjë duke thënë se është paragjykuar.

“Më kanë paragjykuar gjithmonë, që kam qenë e huaj, që vishem ekstravagante, që jam rritur pa baba. Më kanë paragjykuar dhe që kam jetuar në Itali. Se sipas shqiptarëve, kush jeton në Itali, bën prostitutën. Një i çmendur që më ka inat, ka shkuar t’i thojë portaleve që kam punuar në Hungari e Rumani. Unë e kam me letra se ku kam punuar. Kjo e Italisë më kanë bërë shumë bezdi. Unë e kam treguar historinë e jetës që kemi rrezikuar jetën nga babi. Më kanë paragjykuar se e kam treguar këtë gjë!”, tha ajo.

Ndryshe, Antonela është e nominuar për këtë javë të eliminohet nga shtëpia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat