Sa bukur duket Dafina në buzë të kuqe

Mediale Vip

Sa bukur duket Dafina në buzë të kuqe

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:04
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri në shumë raste bën ndryshime të shumta, saqë vështirë të njihet.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar imazhe nga përditshmëria, andaj edhe është pjesë e lajmeve rozë.

Në këtë fotografi të fundit, ajo shihet me buzë të kuqe dhe grim perfekt.

Gjithmonë, me stilin që ka Dafina eksperimenton në forma të ndryshme dhe çdo herë duket bukur.

Ja shikojeni sa shumë i kanë hije.

Image
Dafina Zeqiri

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat