Përlotet Big Mama, nëna e saj ishte kundërt hyrjes së saj në ‘BBV’

Mediale Vip

Përlotet Big Mama, nëna e saj ishte kundërt hyrjes së saj në ‘BBV’

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 16:58
Banorët e Big Brother

Big Mama është banorja e fundit që ka hyrë brenda shtëpisë më të famshme ‘Big Brother Albania VIP’.

Këngëtarja shqiptare njihet për karakterin e saj të fortë.

Por gjatë ditës ajo është parë duke qajtur. Ajo ju shpjegonte banorëve se si nëna e saj ishte kundër hyrjes së saj brenda shtëpisë.

Madje ajo shpjegoi se ajo i kishte thënë se edhe nëse hyn nuk do ta shikojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat