“Ore idiot, s’më mbaje dot”/ DJ PM gati sa nuk rrëzon Sarën duke e puthur

Mediale Vip

“Ore idiot, s’më mbaje dot”/ DJ PM gati sa nuk rrëzon Sarën duke e puthur

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 12:42
Sarah dhe Dj PM

Marrëdhënia midis Sarah Berishës dhe DJ PM nuk është ende e qartë.

Fillimisht kanë deklaruar se janë shokë për shkak të hezitimeve të blogeres për të nisur një lidhje, por dyshja herë pas herë kanë shfaqur shenja xhelozie dhe kanë shkëmbyer puthje.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, DJ PM iu është afruar Sarës dhe e ka puthur.

Në një moment ai e lëshon dhe blogeres i ngatërrohen këmbët në sendet e vendosura në dysheme dhe gati sa nuk rrëzohet.

“Ore idiot, s’më mbaje dot. Ik mos mu afro, u rrëzova”, i thotë ajo duke qeshur.

Ndërsa DJ PM nuk heq dorë dhe shkon ta puthë sërish blogeren.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat