Ledri për Ariolën: Si ia del pa i parë fëmijët

Mediale Vip

Ledri për Ariolën: Si ia del pa i parë fëmijët

Më: 10 dhjetor 2021 Në ora: 21:27
Ledri dhe Ylli

Reperi Ledri Vula dhe Yll Limani janë mysafirë të Big Brother Albania VIP

Arbana Osmani ka treguar se Ledri Vula dhe Yll Limani nuk do të jenë pjesë e konkurrimit por sonte janë mysafirë të ftuar.

Duke folur për atë se a do të ishte bërë pjesë e Big Brother Ledri, reperi ka thënë se nëse do të ishte beqar do të ishte hyrë por tani si “baba do ta këtë vështirë”.

“Si beqar ndoshta po, por si baba nuk do të kisha mundur”, ka thënë ai.

Mandej ai ka folur për Arjolën, e cila ka tre fëmijë jashtë shtëpisë.

“Si ia del”, ka thënë Ledri.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat