Ledri nga të gjitha banoret, kompliment pati për një

Mediale Vip

Ledri nga të gjitha banoret, kompliment pati për një

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 06:40
Ledri

Ledri u bëri një surprizë të bukur këtë të premte dy miqve të tij të ngushtë, Dj PM dhe Dagz.

Gjatë takimit me banorët e tjerë, ai ka shprehur komplimente të sinqerta për Beniadën duke i thënë se është shumë e mirë.

Kjo ka sjellë reagimin  të gjithë banorëve, të cilët shpërthyen në të qeshura.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Beniada është një ndër personazhet më të dashur në shtëpinë e “Big Brother Vip” me një karakter të veçantë dhe pozitiv.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat