Kjo është dhurata e lirë që ajo i bëri Mbretëreshës për Krishtlindje...

Mediale Vip

Kjo është dhurata e lirë që ajo i bëri Mbretëreshës për Krishtlindje...

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 12:28
Meghan Markle, Mbretëresha

Ka një rregull në familjen mbretërore përsa i përket dhuratave të Krishtlindjes, ato nuk duhet të jenë të shtrenjta por argëtuese.

Si një pjsëtare e re, Meghan Markle para 4 vitesh u mendua shumë për të gjetur dhuratën ideale e cila duhet t’i përmbahej rregullave.

Dhurata e saj goditi  në shenjë, ishte një brejtës lodër i cili këndonte dhe  bëri të qeshë jo vetëm mbretëreshën por shërbeu dhe si një lodër për qenushët e saj të dashur.

“Sfida më e madhe e Meghan ishte gjetja e dhuratave perfekte të reja për të argëtuar familjen e saj të re. Të paktën një nga dhuratat e saj ishte një sukses i madh – një lugë për William që kishte shkrimin “vrasës i drithërave”, shkruajnë burimet nga familja mbretërore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat