Learta ndan imazhin më të mirë me vjehrrën e saj

Mediale Vip

Learta ndan imazhin më të mirë me vjehrrën e saj

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 06:22
Shyhrete Behluli dhe Learta Jakupi

Learta Jakupi në çdo kohë mbetët aktive me pozat e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj.

Ajo për vetën ka gjithmonë një përkushtim të madh në dukje, dhe arrin që në çdo kohë të duket perfekte.

Në postimin e fundit, ajo ka shkrepur një imazh të bukur me vjehrrën, ku që të dya duken perfekt.

Theksojmë, ajo në shumë raste e dëshmon që ka një raport superior me këngëtaren e njohur.

Image
Shyhrete Behluli dhe Learta Jakupi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat