Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë shpirtra binjakë

Mediale Vip

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë shpirtra binjakë

Më: 14 dhjetor 2021 Në ora: 17:07
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Nuk mund të themi se kemi pasur dyshime, por tashmë edhe astrologjia e konfirmon se Justin Bieber dhe Lailey Baldwin janë shpirtra binjakë.

Në episodin e fundit të Celebrity Astrology Investigation, astrologja e besuar e të famshmëve Aliza Kelly hodhi një vështrim në listat e yjeve të këngëtarit dhe modeles për të zbuluar se sa të pajtueshëm janë ata në të vërtetë.

Bieber, 27 vjeç, është një Diell i Peshqve, Hëna e Peshores dhe Akrepi në rritje, dhe Kelly vëren se si një shenjë e Peshqve, “Justin është thellësisht emocional, thellësisht empatik dhe thellësisht intuitiv”. Hëna e tij përfaqëson botën e tij të brendshme emocionale dhe Peshorja është një shenjë ajri që lidhet me “ekuilibrin, harmoninë dhe partneritetin”, gjë që shpjegon pse ai u bë kaq i famshëm në një moshë të re, nga takimi me Selena Gomez si adoleshente deri tek martesa me Hailey kur ai ishte vetëm 24 vjeç në vitin2018.

Ndërkohë, Hailey, 25 vjeçe, është një Shigjetar i ndershëm me një hënë Dashi, gjë që e vendos hënën e saj saktësisht të kundërt nga ajo e burrit të saj. “Dashi përfaqëson “mua” dhe Peshorja përfaqëson “ne”, kështu që këto dy shenja të hënës i mundësojnë tjetrit të kultivojë një marrëdhënie më të thellë me identitetin personal si dhe me partneritetin”, shpjegon Kelly.

Ajo gjithashtu thekson se të kesh kundërshtime në hënë mund të jetë sfiduese, por në fakt mund të ketë funksionuar në favor të Bieber kur bëhet fjalë për balancimin e stresit të karrierës së tij të profilit të lartë.

“Gjëja e fundit që ai ka nevojë është një marrëdhënie që mundëson demonët e tij të brendshëm. Ai ka nevojë për një partnere që mund ta bëjë atë të jetë përgjegjës, dhe se kundërshtimi hënor ka të bëjë me punën e vështirë”, tha Kelly.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat