“Unë do jem në finale”/Monika bisedon me banorët

Mediale Vip

“Unë do jem në finale”/Monika bisedon me banorët

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 14:27
Monika

Për momnetin "Bigbrother Vip", është show më i komnetuar.

Monika ka biseduar me banorët edhe është shprehur se ajo ka një qëllim edhe i vetmi qëllim është të jetë në finale.

“Tani kam një qëllim në vetvete, e kisha deri diku tani po shkoj drejt e në zemër te qëllimi im,.

Unë do të jem në finale, punë e madhe se Iliri s’më quan mua, kush është Iliri të thot për mua që jam apo nuk jam në finale”,- tha aktorja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat