Pm apo Dagz, cili do rikthehet brenda shtëpisë?

Mediale Vip

Pm apo Dagz, cili do rikthehet brenda shtëpisë?

Më: 17 dhjetor 2021 Në ora: 23:27
Pm apo Dagz

Big Brother sapo ka hapur televotimin.

Njëri nga banorët e eliminuar do i jepet mundësia të rikthehet brenda shtëpisë.

Televotimi është hapur dhe nuk dihet Pm apo Dagz do jetë prap brenda Big Brother.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat