Kështu dukej Semi para ndërhyrjeve në fytyrë

Mediale Vip

Kështu dukej Semi para ndërhyrjeve në fytyrë

Më: 19 dhjetor 2021 Në ora: 07:19
Semi

Këngëtarja shihet se ka bërë ndryshime të mëdha.

Semi Jaupaj, para ndërhyrjeve në fytyrë dukej krejtësisht ndryshe, madje e vështirë për tu njohur

Së fundmi, në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e Semit ku shihet ndryshimi i saj.

Kujtojmë se, ajo ishte pjesë e programit në Big Brother, disa javë më pas u eliminua..

Ndryshe, gjatë qëndrimit në shtëpi, Semi nuk ka diskutuar për ndërhyrjet që ka bërë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat