Adriana Matoshi shkëlqeu sot në Kuvend

Mediale Vip

Adriana Matoshi shkëlqeu sot në Kuvend

Më: 23 dhjetor 2021 Në ora: 13:35
Fitim Uka dhe Adriana Matoshi

Deputetja Adriana Matoshi, ishte edhe sot e pranishme në seancën e Kuvendit të Kosovës.

Ajo shkëlqeu dhe dukej në gjendje të mirë shëndetësore, pas një beteje të vështirë me tumorin në kokë.

Aktorja para pak javësh iu nënshtrua një operacioni të vështirë në Tiranë për ta hequr tumorin që iu rikthye pas nëntë vjetësh.

Megjithatë, ajo ia doli dhe sot Adriana, rrezatoi!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat