Leonora Jakupi uron festën e Krishtlindjeve

Mediale Vip

Leonora Jakupi uron festën e Krishtlindjeve

Më: 25 dhjetor 2021 Në ora: 00:48
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi mbetet ndër këngëtarët më të njohura dhe të dashura për publikun.

Këngëtarja e mirënjohur prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të sukseshme, ndërsa vazhdon të jetë aktive me projekte të ndryshme.

Por, krahas kësaj, këngëtarja nga Drenica njihet edhe për elegancën dhe sharmin e saj, e që e tregon në secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Leonora u shfaq tërë elegrancë në një imazh që solli për fansat në llogarinë e saj të Instagramit.

E veshur me një fustan të zi të kombinuar me taka të larta, flokët bionde të valëzuara dhe grim të theksuar, këngëtarja dukej e mahnitëse.

“Urime Krishtlindjet”, ka shkruar Leonora në mbishkrimin e imazhit teksa shihet me një mbshëtjellës të kuq si një dhuratë.

Ndryshe, kujtojmë që Leonora pak ditë më parë publikoi albumin e ri me pesë këngën “Amël”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat