Osmani i Stupcave: Erdh gjermani e ndreqi KEK-un

Mediale Vip

Osmani i Stupcave: Erdh gjermani e ndreqi KEK-un

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 09:56
Osman Azemi

Humoristi Osman Azemi, edhe njëherë me anë të shakasë është ndërmarrë me situatën energjetike në Kosovë.

Anëtari i Stupcave kësaj here ka folur për ardhjen e ekspertit gjerman i cili do ta monitorojë riparimin e njësisë B2.

“Erdh gjermani e ndreqi KEK-un”.

Bashkangjitur gjeni videon e publikuar nga humoristi Osman Azemi:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat