Marigona dhe Robin celebrojnë dashurinë në event privat

Mediale Vip

Marigona dhe Robin celebrojnë dashurinë në event privat

Më: 4 janar 2022 Në ora: 07:08
Marigona dhe Robin

Pak ditë më parë, e ftuar në Prive, ish-Missi Marigona Krasniqi e pyetur mbi dasmën me boksierin Robin Krasniqi tha se ajo do ndodhë shpejt.

E një ceremoni të bekimit të dashurisë së tyre ata e kanë zhvilluar sot, ditën e tretë të 2022-ës.

Në një ambient privat dekoruar, në prani të një rrethi shumë të kufizuar të familjarëve, Marigona dhe Robin kanë celebruar dashurinë e tyre e cila evoloi shpejt.

Image
Foto nga celebrimi

Nuk dihet nëse na pret një dasmë tradicionale ku bukuroshen do e shohim me fustanin klasik të bardhë apo ata i kanë vënë pikën me darkën e sotme.

Image
Foto nga celebrimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat