Donaldi ‘ngacmon’ Beniadën! Romeo bën reagimin epik

Mediale Vip

Donaldi ‘ngacmon’ Beniadën! Romeo bën reagimin epik

Më: 6 janar 2022 Në ora: 21:17
Donaldi, Romeo, Beniada

Sot në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka ndodhur një moment qesharak midis Beniadës dhe Donaldit.

Ai po luante me  të teksa ajo lahej dhe nuk e linte rehat, e në atë moment Beniada ka kërkuar ndihmën e Romeos, binjakut të Donaldit, i cili te letra surprizë ndaj tij shprehu simpati edhe për Beniadën.

Romeo nuk ka vonuar dhe pasi faqja zyrtare e “Big Brother VIP” në Instagram e ka postuar momentin qesharak mes tyre, ai e ka ripostuar gjithashtu.

“Do ja pres veshët këtij Donaldit, që të ngacmon ty @iambeniada ”,- ka shkruar Romeo.

Ndërkohë menaxhuesi i profilit të Beniadës në Instagram ka komentuar: “ vet i the po ka nevojë për ndonjë gjë të të thotë.”

Kujtojmë se kur erdhi në shtëpi për disa minuta, Romeo e “ngacmonte” Beniadën me fjalë, pasi ditë më parë ai tek një letër dërguar Donaldit i kishte thënë: Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë.

Pasi Romeo u takua me Beniadën dhe e lanë gjithashtu të takohen jashtë, menjeher ne mbremje Donaldi shfrytezoi momentin sapo u takuan me Beniadën e pyeti: Hë si tu duk?

Ajo me buzeqeshje iu përgjigj duke i thënë:

“Po hë si të them është ndryshe nga ty sdi si te them , është më i mbushur – me mirë me i mbushur”, u pergjigj Beniada duke buzeqeshur dhe duke mos mohuar se i pëlqen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat