“Pse i duhet pulës gjeli?”, Beniada pyet banorët: Për të bërë vezët…

Mediale Vip

“Pse i duhet pulës gjeli?”, Beniada pyet banorët: Për të bërë vezët…

Më: 9 janar 2022 Në ora: 10:41
Banorët e Big Brother

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” janë futur disa kafshë, për të cilat duhet që të kujdesen banorët.

E sigurisht që në mesin e tyre nuk mund të mungonin pulat, të cilat kanë hapur një bisedë mjaft interesante mes disa prej banorëve.

Teksa ndodhej e ulur me Arbërin dhe Eltonin në sallon, Beniada shprehet: “Pula nuk ka nevojë për gjelin për të bërë vezën, e bën vetë”. Kaq mjaftoi që banorët të diskutonin rreth kësaj.

Shikoni videon:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat