“Atë lopën treshe ta bëjë me gruan e vet”/ Plas keq mes Ilirit dhe Monikës

Mediale Vip

“Atë lopën treshe ta bëjë me gruan e vet”/ Plas keq mes Ilirit dhe Monikës

Më: 10 janar 2022 Në ora: 11:42
Iliri dhe Monika

Krisja mes Monikës dhe Ilirit vazhdon të bëhet dhe më e madhe. Monika është ndjerë e fyer nga deklarata që i tha balerini Ilir Shaqiri.

Mbrëmjen e kaluar, para se të flinin gjumë, Monika dëgjohet të thotë se ‘treshe’ ai mund ta bëjë me bashkëshorten e tij.

‘Shakatë shkojnë deri diku. Atë lopën treshe ta bëjnë me grun e vet’– thotë Monika Lubonja e cila shihet e indinjuar nga ajo që i ka thënë Iliri.

Nuk dihet se në cilin moment balerini i bëri këtë propozim aktores por duket se ajo është ndjerë e fyer nga kjo gjë.

@bigbrothervipal Monika e Revoltuar me Ilirin🤭 #fyp #bigbrothervip #monikalubonja #ilirshaqiri ♬ suono originale - Big Brother Vip Albania 🇦🇱

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat