Me shami në dorë duke vallëzuar, Rita Ora e ‘ndez’ Tik Tok-un

Mediale Vip

Me shami në dorë duke vallëzuar, Rita Ora e ‘ndez’ Tik Tok-un

Më: 10 janar 2022 Në ora: 14:24
Rita Ora

Këngëtaret me famë botërore e që prejardhjen e kanë shqiptare gjithmonë arrijnë të na bëjnë krenarë.

Rita Ora është njëra ndër këngëtaret shqiptare që është e dhënë pas atdheut.

Ajo kurrë nuk ka hezituar të flasë për traditat dhe kulturën shqiptare.

E së fundi nuk ka munguar një sfidë e re në Tik Tok, ku këngëtarja edhe një herë tregoi për origjinën e saj shqiptare.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në llogarinë e saj në Tik Tok ku është shfaqur duke kërcyer valle popullore shqiptare.

Me një shami në dorë, ajo ka kërcyer ritmin e këngës që është bërë virale ane mbanë botës.

‘Duhet ta bëja. Të preferuarat e mia që i ndjek në TikTok “miantwins” më inspiruan’, shkruan ajo duke e shoqëruar dhe me emojin e flamurit shqiptar.

Rita është duke shijuar lidhjen e saj me regjisorin e njohur.

@ritaora I had to...my faves I follow @miantwins inspired me 🇦🇱 all the way baby! #fyp #foryoupage ♬ original sound - Sxsryion21 ❧

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat