Në praninë e Donaldit, Trixa dhe Egzona flasin për hatërmbetjet e tyre

Mediale Vip

Në praninë e Donaldit, Trixa dhe Egzona flasin për hatërmbetjet e tyre

Më: 16 janar 2022 Në ora: 12:54
Beatrix dhe Egzona

Pas gjithë situatës së krijuar Beatrixa dhe Egzona sqarohen mes vete.

Ato diskutojnë për Donaldin dhe gjithë hatërmbetjet e tyre.

Sipas Beatrixës ajo pati hatërmbetje ndaj Egzonës kur ajo tha se është distancuar nga Donaldi pasi kjo po i pengon asaj.

Ato kanë diskutuar me njëra tjetrën në prani të Donaldit dhe disa banorëve të tjerë.

Ndërsa në shtëpi janë krijuar debate të forta për lojën që Donaldi dhe Trixa kanë zhvilluar.

Kjo lojë ishte urdhër nga ‘Vëllau i Madh’.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat