“Do ta vuante si në atë moment, si në vazhdim”

Mediale Vip

“Do ta vuante si në atë moment, si në vazhdim”

Më: 16 janar 2022 Në ora: 14:02
Egzona, Iliri

Mbrëmjen e djeshme, Beatrix dhe Donald ishin në një mision sekret që i kishte ngarkuar “Vëllai i Madh”. Çifti nuk e dinte që të dy janë në mision, edhe pse kishin dyshimet e tyre.

Këngëtarja vendosi që në misionin e saj të shigjetonte Egoznën, duke treguar se ishte xheloze për të në lidhje me Donaldin. Moderatorja e njohur u ndie mjaft keq nga e gjithë kjo situatë, madje ka shpërthyer edhe në lot.

E kur “Vëllai i Madh” vendosi që t’u tregonte banorëve për misionin e Beatrix dhe Donaldit, ata kanë nisur që të komentojnë.

Lidhur me situatën e krijuar dhe mënyrën se si Egzona e përjetoi gjithë këtë, Iliri shprehet se i ka ardhur vërtetë shumë keq.

“Mua më vinte shumë keq për Egzonën realisht sepse edhe nëse raporti mes çiftit do të sistemohej ajo do ta vuante si në atë moment, si në vazhdim”, tha balerini i njohur

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat