“Kur shokët e mi të Për’puthen bënin qejf unë punoja”/ Fatjon Kuqari rrëfen se sa makina ka

Mediale Vip

“Kur shokët e mi të Për’puthen bënin qejf unë punoja”/ Fatjon Kuqari rrëfen se sa makina ka

Më: 16 janar 2022 Në ora: 16:43
Fationi

Ish pjesëtari i emisionit të dashurisë Për’puthen, Fajton Kuqari ka rrëfyer se sa makina ka në pronësi të tij, ndërsa ishte i ftuar në E diell.

“17 makina kam, janë të kompanisë, por edhe të miat dmth, i kam blerë të gjithë vetë me asnjë lek borxh.

Kur shokët e mi të Për’puthen bënin qejf unë punoja”, ka thënë ai, pasi u pyet nga moderatorja Nevina Shtylla.

Kujtojmë se Fatjoni është një ndër personazhet më të spikatur të Për’puthen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat