Pas debatit me Beatrixën, reagon vëllau i Egzonës

Mediale Vip

Pas debatit me Beatrixën, reagon vëllau i Egzonës

Më: 16 janar 2022 Në ora: 23:59
Egzona

Egzona Rafuna, është banorja më e re në “Big Brother Vip”.

Moderatorja e njohur së fundmi është përfshirë në një mision që iu është përcaktuar Donaldit dhe Trixës.

Egzona u prek mjaft shumë ku u pa disa herë e përlotur, çifti i kërkuan asaj falje dhe ia spjeguan se ishte mision i caktuar nga “Vëllai i Madh”.

Pas kësaj situate ka reaguar vëllau i Egzonës, përmes një postimi në InstaStory, “Bëhu e fortë motrushi jem”, ka qenë mbishkrimi i fotos.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat