Ardit Çuni tregon sa fiton nga Instagrami

Mediale Vip

Ardit Çuni tregon sa fiton nga Instagrami

Më: 17 janar 2022 Në ora: 00:55
Ardit Çuni

Këngëtari Ardit Çuni është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Ardit Çuni ka treguar sa para fiton nga Instagrami.

Veç kësaj artisti, ish-konkurrent në Big Brother, e tha emrin e personit që duhet ta fitojë BB VIP dhe atij që asesi nuk duhet.

Më poshtë mund të kuptoni shumëçka përmes 60 sekondave nga Ardit Çuni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat