Iliri e këshillon Donaldin për Trixën: Duke ju bërë mburojë e penalizon

Mediale Vip

Iliri e këshillon Donaldin për Trixën: Duke ju bërë mburojë e penalizon

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:48
Donald, Beatrix dhe Ilir

‘Vëllai i Madh’, ka përgaditur një natë meksikane për disa nga banorët.

Donaldi dhe Iliri ishin pjesë e kësaj nate meksikane,.

Ata kanë diskutuar edhe për gjëra dhe njerëz që nuk ishin të pranishëm aty.

Iliri i tha Donaldit se gjatë Prime-it nuk e lejonte të fliste fare Trixa por që vetëm ai sqaronte.

Donaldi u sqarua se ishin disa gjëra që duhej folur dhe që nuk i anashkalonte dhe që nuk ishte e vërtetë që ai nuk e ka lejuar atë të shprehet.

Sipas Ilirit duke u munduar ti bëhet mburojë Beatrixës po e penalizon.

‘Na le neve këtë gjë’, tha ndër të tjera Donaldi.

Donaldi dhe Iliri dikur kishin debatet më të forta në shtëpi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat